top of page

Happy Pet Kuaför Makine Tıraşı


Kedi ve Köpek Makina Tıraşı


Kedi Makine Traşı, tüy dökülmesine karşı önerilen traş şeklidir. Tüyler, tercihe göre 3 mm ve 2 cm arasında değişen uzunluklarda kesilir. Ardından, kedinizin cinsine uygun şampuanla yıkanır ve tüyleri taranarak fönle kurutulur.

Kedilerin tüy dökülmesini engellemesinin yanında Kedi Makine Traşı' nın bir çok faydası bulunmaktadır. Bunlardan biriside özellikle yazın tüylerinden bunalan kedilerin, tüylerinin traş edilmesiyle rahatlamasıdır. Sizde en iyi ve konforlu şartlarda İstanbul Kedi Makine Traşı hizmetini; Pet Kuaför salonumuzda alabilirsiniz.

Kedi Bakımı Hizmetlerimiz : Kedi Makine Traşı - Kedi Makas Traşı- Kedi Yıkama - Tırnak Kesimi - Pet Taksi Kedi Traşı ve Bakımı hizmetleri alarak, sevimli kedinizin tüy dökülmesini engelleyebilirsiniz.

  • Sadece kedinizin ırkına ve türüne göre seçilmiş malzemelerin kullanıldığı 'Pet Kuaför' salonumuzda, kediler cinsine ve ırkına uygun şampuanlar ile yıkanır.

  • Kediniz için gereken tüm 'pet bakım' hizmetlerini barındıran Kedi Makine Traşı; Göz, Kulak ve Tırnak bakımlarınıda içermektedir.

  • Dostunuzun daha sağlıklı ve bakımlı olması için hemen aşağıdaki butonları kullanarka randevu alabilirsiniz.. Aklınıza takılan soruları Canlı Destek Hattına sorabilirsiniz.

2.994 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page