top of page

Happy Pet Kuaför Yıkama (Banyo Bakım)Can dostunuzun cinsine, tüy yapısına ve dermatolojik özelliklerine uygun şampuanla ona özel seçimleri yapıyoruz. Yumuşak ve yüksek emicilikteki özel havlularımız kullanıyor, tüylerini fön makinesi ile kurutuyor ve tarıyoruz. Parlak ve sağlıklı tüylerin anahtarı, düzenli ve bilinçli banyo bakımından geçtiği için minik dostlarımızın banyosuna önem vermekteyiz.

Köpek Yıkama ve Banyo hizmeti verdiğimiz, butik pet kuaförümüzde her türden köpeğin banyosunu, tüm temizlik ve hij yen standarlarına uygun salonumuzda yapmaktayız. Sizlerde dostunuz için hemen bir randevu alarak daha temiz ve sağlıklı cilt yapısına ulaşmasını destekleyebilirsiniz.

Köpek Bakımı Hizmetlerimiz : Köpek Makine Traşı - Köpek Makas Traşı - Köpek Yıkama (Banyo) - Tırnak Kesimi - Pet Taksi Köpek Yıkama Hizmeti (Banyo) | Hizmet İçeriği

  • Köpek Yıkama ve Banyo için randevu oluşturarak , sevimli dostunuzun sağlıklı ve temiz cilde kavuşturabilirsiniz..

  • Köpeğinizin ırkına ve türüne ve tüy yapısına göre seçilmiş şampuanların kullanıldığı 'Pet Kuaför' salonumuzda rahatlıkla köpeğinizin tüm bakımlarını yaptırabilirsiniz.

  • Köpek vücut bakımının sağlandığı Köpek YıkamaHizmeti ; Göz, Kulak ve Tırnak bakımlarınıda içermektedir.

  • Dostunuzun daha sağlıklı ve bakımlı olması için hemen aşağıdaki butonları kullanarka randevu alabilirsiniz. Aklınıza takılan soruları Canlı Destek Hattına sorabilirsiniz.


1.082 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page